Evenementen

Weergaven navigatie

Evenement weergaven navigatie

Vandaag
  • Schoonhoven,110 KM met koffiestop

    Rit via Alblasserdam naar veer Schoonhoven en terug via Brienenoordbrug. In Schoonhoven een koffiestop. Kantine: Hugo

  • Brielse Meer, 90 KM

    Rit via Spijkenisse rondom Brielse Meer, ca 90 km.  Oversteek met het veer, dus een beetje geld meenemen.  Kantine: Peter

  • Moerdijkbrug XXL, 85 KM

    Via Kiltunnel over Moerdijkbrug, Willemstad en extra lus in Hoeksche Waard. Kantine: Hugo

  • Kruisland, 80 KM

    Kantine is op deze dag gesloten. Al het personeel is aan het trainen op Mallorca.

  • Hoeksche Waard , 85 KM

    Rit via Puttershoek,Strijen naar Willemstad en terug via Goudswaard. Kantine is deze dag gesloten. Al het personeel is op de terugreis van Mallorca en aan het herstellen.

  • Hellevoetsluis, 80 KM

    Rit via Middelharnis naar Hellevoetsluis, terug via veer Nieuw-Beijerland dus neem een paar Euro's mee. Kantine: Peter

  • Flanderijn- Tour over de Heuvelrug

    http://www.dtcnet.nl/wielrennen/dtc-tourtochten/flanderijn-van-ginkel-tour-over-de-heuvelrug Voor de liefhebbers: aanmelden via een mail bij Teunis Nieuwpoort.   teunisn@xs4all.nl Kantine is gesloten!

  • Oost-Flakkee, 85 KM

    Rit over het oosten van het eiland Flakkee via Den Bommel, Middelharnis naar Nieuwe Tonge en weer terug via Haringvlietbrug. Kantine: Hugo